MunkavállalóinkMunkavállalóink

Több iparágban gyakorlattal és minőségi munkával rendelkező szakmunkások utáni kereslet nagyon nagy, ezért sok esetben a különböző iparágak szakmunkás hiányban vannak. A növekvő versenyképpeség miatt, munkáltatók részéről egyre nagyobb az elvárás a munkavállalók fele. Igy nemcsak a munkavállaló minősége a fontos, hanem elsősorban a pontosság valamint a megbízhatóság. Job Impulse segítségével így megtalálhatja a megfelelő munkára a leg optimálisabb munkavállalót.

A legkülönbözöbb munkakörökben rendelkezünk munkavállalókkal, így az alábbiakban:

  • Szakmunkások
    Lakatos gép- és szerkezet, Hegesztő, Villanyszerelő, Víz-Gáz-Fütés szerelő, Festő, Mázoló, Mèlyépítő.
  • Szerelők (Kül- és Belföld)
    Berendezés szerelő. Fémszerkezet szerelő, Homlokzati hőszigetelés
  • Betanított segédmunkások
    Èpitőipari, Raktáros, Targoncás
  • Ipari segédmunkások
    Gyártósori összeszerelő, mindeféle segédmunkás

Motivált MunkavállalókMotivált Munkavállalók

A munkaerő-piac egyre kisebb és az elvárások egyre gyakrabban változnak.
Ebből kifolyólag a munkavállalók hozzáállása a munka iránt változik de ugyanakkor az életvitel is változik.
Ebben az időszakban egy alternativa a munkaerő-kölcsönzés, mivel olyan munkavállalóknak is segítünk munkát találni akik szeretik a változatosságot a kihívásokat és egy hosszú távú munka után törekszenek, munkájukat rutinnal végzik.
A munkaerő-kölcsönzésnek köszönhetően eredményesen tudunk reagálni és munkavállalóink részére megtaláljuk a képességeiknek megfelelő munkakört.

A Munkaerő-kölcsönzésben jártas munkavállalóknak meg van a lehetőségük rövid idő alatt széleskörü tapasztalatra és szakképzettségre szert tenni különbőző iparágakban.